Hasar Anında

esyab-hasar-aninda

Çarpma, Çarpışma – Hasar anında taraflar anlaşma sağlayabiliyorsa Maddi hasarlı trafik kazası tespit tutanağını eksiksiz olarak doldurulur  imzalanarak,karşı tarafın ruhsat fotokopisi, ehliyet fotokopisi,trafik poliçe fotokopisi,hasar anı fotoğrafı alınarak kaza yerinden ayrılabilirsiniz.Hasar yerinden ayrıldıktan sonra aracınızın en iyi ve en hızlı şekilde sorunsuz olarak onarımını gercekleştirmek için 0533 464 14 33 numaralı hattımızı arayarak gerekli bilgi ve desteğe erişebilirsiniz.Hasar anında karşılıklı anlaşmama durumunda,kazaya 2den fazla aracın karışması durumnda,ölüm halinde Alo 154 nolu hattını arayıp trafik polisi çağırılarak rapor tutturulur.Gerekli işlemler trafik polisi ile devam eder.

Hırsızlık:
Hırsızlık hasrınızda trafik polisini arayarak gerekli şekilde zabıt tutturulur.Rapor tutturduktan sonra kasko poliçenize başvurmak için 0533 464 14 33 numaralı telefonumuzu arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Sigorta şirketinize başvuru yaptıktan sonra 30 gün kanunu bekleme süresince aracınız bulunmaması halinde aracınızın  rayiç bedeline göre size ödeme yapılır.

Yangın:
Yangın hasarınızda trafik polisi tarafında rapor tutturulur.Sigorta şirketinize ihbarı yapılması ile birlikte aracınızın hasar sebebi tesbiti yapılıp teminat dahilnde oluşan hasar ise gerekli şekilde kasko poliçeniz tarafından hasarınız karşılanır.

Diğer:
İletişim bilgilerimizden bizi arayarak hasar anında yapılması gerekenler konusunda destek alabilirsiniz.

Hasarınız ile ilgili bilmedikleriniz ve öğrenmek istedikleriniz için acenteliğimizi arayarak veya ziyaret ederek gerekli desteği alabilirsiniz.Ayrıca hasar anında veya sonrasında hasarlı olan araclarınız adresinizden alınarak adresinize en hızlı ve iyi hizmet kalite anlayışı ile sizlere teslim edilir. İş ortaklarımızdan Poyraz teknik ile bu hizmetten sizlerde destek alabilir oluşmuş olan zarardan daha kolay ve hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçiniz
WhatsApp Destek Hattı
Gönder