Hakkımızda

esyab-sigorta-acenteligi

Müşterilerinin tüm maddi veya manevi değerlilerini kendi değerlerinden ayırmaksızın, korumak, yaşanabilecek riskleri güvence altına almak adına kurulan firmamız, konusunda uzman personeli, uzun geçmişe dayanan bilgi birikimi eşliğinde kesintisiz sigorta hizmetleri vermektedir. Sigorta poliçelerinin hazırlanması, en uygun ve en güvenilir poliçenin temini sonrasında istenmeyen durumlarda 7 gün 24 saat kesintisiz teknik destek vermek hizmetlerimizin başlıcasıdır. Firmamız tarafından size özel araştırma ve çözümlerimiz ile her türlü, trafik sigortası, kasko, deprem, dask, işyeri, konut zorunlu veya özel sigorta çözümlerimiz için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Sizlere en uzun vadeli ve güvenilir hizmet için çalışıyoruz..

Kalite Anlayışımız
Belirlenen şartlar altında ve belirlenen bir zaman süresi içinde istenilen fonksiyonları yerine getirebilme kabiliyetidir. Bizler kaliteden asla ödün vermeden Etiklik, doğruluk, şeffaflık, dürüstlük ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden en kaliteli hizmeti en kısa zamanda vermeyi kendimize ilke olarak benimsemekteyiz..

Hizmet Anlayışımız
Sigortalılarımızın bizden talep ettikleri poliçeleri yada teklifleri acenteliğimiz tarafından en kısa sürede Faks, e-mail, yada posta adresinize elden veya kargo ile ulaştırılmaktadır. – Poliçelerinizin bitim tarihleri tarafımızdan takip edilmekte ve vade bitiminden önce tarafınıza talep ettiğiniz şekilde ulaştırılmaktadır. – Sigortacılığın hasar anında belli olduğunu benimseyen acenteliğimizce hasar takiplerimiz özenle yapılmakta siz sayın sigortalılarımızın mağduriyetini ortadan kaldırmak amacıyla en hızlı şekilde hasar ödemeleriniz yapılmaktadır.

WhatsApp Destek Hattı
Gönder