Araç Kasko

esyab-arac-kasko

Kasko sigorta poliçesi trafik sigortası gibi zorunlu olmayıp isteğe bağlı olan sigorta türüdür. Kasko sigorta poliçesi aracınızı çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık,kötü niyet,sel-su baskını vb meydana gelebilecek risklere karşı teminat altına almaktadır.

Kasko sigorta poliçesi aracınızı risklere karşı  teminat altına almakla birlikte karşı tarafa vereceğiniz hasarı da trafik sigortasının yetersiz kaldığı durumlarda da teminat altına almaktadır.ayrıca araç içindeki şahısların ölüm veya sürekli sakatlık durumunda da kasko sigorta poliçeniz devreye girmektedir.

Kasko sigorta poliçenizi yaptırırken mutlaka poliçe teminatları bilgisine sahip olunuz,isteğiniz doğrultusunda muafiyet uygulaması yapılmasına önemle özen gösteriniz.

Kasko sigorta poliçesi tc,araç bilgileri ve daha önceki hasar geçmişine göre değişim göstermektedir.

Acenteliğimize TC, plaka ve telefon numarası bilgilerinizi bırakarak en kısa sürede en iyi fiyat ile kasko sigorta poliçesi yaptırma olanağına sahip olup gelebilecek tüm risklere karşı önlemlerinizi birlikte almış oluruz. kasko sigorta poliçesi yaptırmak için veya bilgi almak için acenteliğimiz iletişim bilgilerinden destek alabilrsiniz.

Bizimle İletişime Geçiniz
WhatsApp Destek Hattı
Gönder